KURUMSAL

Kurşunlar Alüminyum 70'li yıllarda demir doğrama imalatı yapmak üzere Salih KURŞUN ve kardeşleri tarafından aile şirketi olarak kurulmuştur. Kurşunlar Alüminyum 80'li yıllarda alüminyum doğrama imalatına, 90'lı yıllarda ise PVC pencere imalatına başlamıştır. Şirket, 2000'li yıllarda teknolojik gelişmeler ve artan farklı müşteri talepleri ile birlikte üretimini ve 30 yılı aşkın bilgi ve tecrübesini tamamen alüminyum doğrama, giydirme cephe ve BESTROLL markasıyla sunduğumuz otomatik kapı sistemleri alanında kullanmaya başlamıştır.

40 yıllık köklü ticaret anlayışı ve sektörel birikim ile BESTROLL markasıyla sunmakta olduğumuz kepenk sistemleri, panjur sistemler, garaj kapısı, endüstriyel kapı, fotoselli kapı, bariyer sistemleri ve bahçe kapısı motorları ürünlerimiz yüksek kalite ve yüksek güvenlik özellikleri ile otomatik kapı sistemleri sektöründe de firmamızı önemli bir konuma getirmiştir.

2013 yılından itibaren müşterilerimizin gösterdiği ilgi ve teveeccühe istinaden sürekli arttırmakta olduğumuz ürün kapasitemizi kurmakta olduğumuz bayilik ağımız ile İstanbul ve Trakya bölgesinde daha geniş bir müşteri portföyüne ulaştırabilmek için çalışmalarımıza sürekli olarak gayretle devam etmekteyiz.

 

"Otomatik Kapı Sistemleri için Doğru Adres!"